Hotel Mario
Capilla Beata Laura Vicuna jest tylko 5 minut pieszo stąd.
Tylko 3,8 km dzieli obiekt od Plaża w Pinamar.
W obiekcie znajdują się pokoje z telewizją z kanałami satelitarnymi, szafką i telewizją satelitarną.
- Lokalne atrakcje
- Pinamar Plaza2726 km
- Condominio Puerto Vallarta2872 km
- KU2583 km
- Casa De Mar2378 km
- Paseo El Agora3143 km
- La Nueva Posta3281 km
- Escuela Agrotecnica Salesiana "Don Bosco"890 km
- Lotniska
- Lotnisko Villa Gesell20 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Usługi rekreacyjne
- Słoneczny taras
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
Usługi
- Obsługa pokojowa
- Obsługa porządkowa
Do dyspozycji gości w pokoju
- Taras
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Przyjazd: od 15:00 do 22:00
Wyjazd: od 10:00 do 12:00
Często Zadawane Pytania
- 🚗
Gdzie mogę zostawić swój pojazd na czas pobytu w Hotel Mario?
Goście Hotel Mario mogą zaparkować swój pojazd na bezpłatnym parkingu. - 💵
Jaka jest cena pokoju w Mario?
Średnia cena pokoju w Mario to 95 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu. - 🌇
Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z Hotel Mario Ostende?
Spacer od Hotel Mario Ostende do centrum miasta zajmie Ci 10 minut. - ✈
Jak daleko jest Villa Gesell od Hotel Mario?
Lotnisko Villa Gesell i Mario są oddzielone odległością 20 km. - 🕗
O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w Hotel Mario Ostende?
Goście Hotel Mario Ostende powinni wymeldować się o 12:00.